Majster koncových operácií

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy môže byť aj vyššia, závisí od predošlých skúseností a kompetencií. Po skúšobnej dobe sa jej výška prehodnotí. K nej je vyplácaný 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť sa profesijne rozvíjať a chcete byť súčasťou priateľského tímu, kde sú zamestnanci stredobodom všetkého, čo spoločnosť robí? Táto ponuka je presne pre Vás.

Pre nášho významného klienta, poprednú medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou hliníka a energie, hľadáme ďalšieho člena tímu, na pozíciu MAJSTER KONCOVÝCH OPERÁCIÍ.

Hľadáme zodpovedného človeka do 1 zmennej prevádzky, ktorý dokáže riadiť a koordinovať prácu zamestnancov počas prác na koncových operáciách.Je tímový hráč, no nebojí sa samostatne rozhodovať. Má technické a logické myslenie a zmysel pre detail. Vie komunikovať a správne viesť a namotivovať svoj tím. Dodržiavanie termínov a kvalita výrobkov sú jeho prioritou.

Človeka, ktorý je SCHOPNÝ KOMUNUKOVAŤ v ANGLICKOM JAZYKU, čo je nevyhnutá podmienka.

Hlavnou náplňou práce bude najmä:

  • rozdelenie práce na zmene a organizácia práce súvisiacej s plynulým chodom výroby
  • evidencia výroby a dochádzka pracovníkov
  • výkonnosť zmeny a efektívne využitie pracovného času pracovníkov
  • kontrola kvality zabalených profilov a včasnosť dodávok profilov zákazníkom
  • hodnotenie pracovníkov zmeny a ich vzdelávanie
  • dodržiavanie bezpečnostných predpisov na pracovisku a školenie BOZP pracovníkov

​Ak vás táto pozícia zaujala, otvára sa vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu a vypracovať sa v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kvalitnú adaptáciu so špecialistami, v rámci ktorej mu zabezpečí všetky potrebné školenia pre výkon práce a skúsení kolegovia ho prevedú celým výrobným procesom.

• stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti

• príjemné pracovné prostredie
• možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
• atraktívne odmeňovanie nad rámec ZP

•bezplatné stravovanie, kredit na stravovaciu kartu v hodnote 6,80 Eur za každý
• 13. a 14. plat vo výške 100% dovolenkového priemeru
• ročné odmeny vo výške 10% z vyplatenej základnej mzdy za odpracované hodiny predchádzajúceho roka
• smartfón, firemný notebook
• odmeny pri pracovnom jubileu, pri životnom jubileu a vernostný bonus
• dochádzkový bonus vo výške 175 Eur štvrťročne
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• pružný pracovný čas

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nórska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Má rozsiahle kapacity v opracovaní a povrchových úpravách hliníkových profilov. Svojich zákazníkov má v oblasti elektrotechniky, dopravy, telekomunikácií, strojárstva aj stavebníctva. Je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou s veľkým využiteľným potenciálom, tak výrobným ako aj ľudským.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické smery, hutníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • výborné organizačné a riadiace schopnosti
  • rozhodnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
  • technické myslenie
  • asertivita a komunikatívnosť, schopnosť hľadať riešenia
  • schopnosť pracovať v strese a byť prístupný zmenám
  • komunikácia v anglickom jazyku

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832969  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac