Reagujte bez životopisu

Elektroinženýr - designer

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, Běchovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc13. mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš útvar R&D, Divize Electrical Safety Solutions (ESS) hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektroinženýra. Budete se podílet na zajištění technologických inovací a vysoké spolehlivosti našich výrobků v segmentu kolejové dopravy (typickými produkty jsou Modboxy, pantografy, kontaktory, odpojovače, uzemňovače atd..). Na této pozici budete spolupracovat s týmem elektrických konstruktérů ve Švýcarsku, projektovými manažery, technologií výroby a útvatem montáže v Praze - Běchovicích.

Co můžete očekávat:

  • Návrh a vývoj elektrických rozvodů VN a NN podle norem IEC 62995.
  • Spolupráce s PM na definování HV komponent a elektrických funkčních schémat pro potřeby projektu.
  • Příprava technické dokumentace pro projekt.
  • Implementace technických dat do softwaru ERP&PLM.
  • Aktualizace a udržování aktuální dokumentace na základě zpětné vazby z výroby.
  • Úzká spolupráce s montáží a mechanickou konstrukcí na definování kabelových tras podle normy IEC 62995 na prototypových zařízeních.
  • Úzká spolupráce s výrobní montážní dílnou na zajištění kvality před sériové a sériové výroby.
  • Úzká spolupráce s výrobou kabeláže s cílem zajistit kvalitu dodávek a zlepšení procesů.
  • Podílet se na zpracování souvisejících NRC

Vzdělání, praxe:

  • VŠ vzdělání (bakalář/inženýr) v oboru eletrotechniky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou

Odborné znalosti a předpoklady:

  • Zkušenosti s navrhováním elektrických schémat.
  • Znalost SW pro tvorbu elektrických schémat.
  • Znalost norem IEC 62995 a EN 50343 výhodou.
  • Samostatnost a pečlivost.
  • Výrazná přizpůsobivost a všestrannost, která umožňuje přizpůsobit se různým potřebám projektu.
  • Angličtina na komunikativní úrovni v písemné i ústní formě je nutností.
  • Týmový hráč, kreativita, flexibilita, osobní iniciativa.

Co můžeme nabídnout:

  • Spolupráce s týmem ve Švýcarsku a každodenní možnost využití angličtiny
  • Být součástí firmy, která je lídrem v oblasti elektrických bezpečnostních řešení v oblasti kolejových vozidel
  • Příležitost k odbornému a kariérnímu růstu
  • Odborná školení
  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat, příspěvek na dopravu, stravenky, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené a další….

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Patrik Mgr. Prunner
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4833204  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc