Letná brigáda - Šikovná obsluha v letnom bistre (cez výdajné okienko), júl a august

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Demänovská cesta, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 01.07.2024
Od 6 EUR/hod.hodinová mzda je 6,- € v čistom, na základe skúseností a chuti pracovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si užiť toto leto na Slovensku a zarobiť si zároveň? Pracuj s nami v krásnom garden rezorte Hilson Jasná na Liptove s možnosťou ubytovania :)

Hľadáme šikovných ľudí do obsluhy cez výdajné okienko v našom letnom bistre.

Na tejto pracovnej pozícii budeš môcť preukázať svoju zručnosť a spoľahlivosť. Ako člen tímu bistra budeš pripravovať jednoduché čapované nápoje, kávu a miešané drinky a jedlá (mraz. pizza, hranolky, syr) pre hostí. Taktiež budeš zabezpečovať, aby si každý z nich užil čas strávený na našej letnej terase. Neodmysliteľnou súčasťou tejto pracovnej náplne je tiež obsluha pokladničného systému a udržiavanie čistoty bistra.
Ak si sa našiel v popise práce a dodal by si len toľko, že si vždy dobre naladený, tak si ideálny/a kandidát/ka do nášho tímu!

- Zdarma ubytovanie v rezorte a pracovné oblečenie
- Poskytnutie stravy a nápojov
- Máme dlhoročné skúsenosti v gastronómii a radi Ťa zaučíme a odovzdáme know-how
- Tvoj priamy nadriadený Ti bude k dispozícií a rád Ti pomôže/ poradí
- Atraktívne a motivačné finančné ohodnotenie
- Práca v mladom kolektíve a v atraktívnom prostredí

- skúsenosti s obsluhou v reštaurácii, kaviarni, bufete, bistre

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Predchádzajúca skúsenosť v gastronómii je výhodou ale nie podmienkou.

Hľadáme veselých a energických ľudí, ktorí:
- sú poriadkumilovní a rešpektujú pravidlá
- sú zodpovední a dôslední
- sú flexibilní
- majú príjemné vystupovanie

Hilson Jasná garden rezort je umiestnený pred vstupnou bránou do Demänovskej doliny. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmánový rezort Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširujeme naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov. Vieme, čo chceme ponúknuť našim hosťom - služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ľupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4832637  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.